Menu Zamknij

Co warto wiedzieć?

Profesjonalna Odzież Outdoorowa

Jesteśmy wiodącym polskim producentem odzieży przeznaczonej dla myśliwych, wędkarzy oraz wszystkich którzy każdą wolną chwilę spędzają na łonie natury. W naszej kolekcji znaleźć można odzież przeznaczoną dla pasjonatów aktywnego wypoczynku oraz osób, które z racji wykonywanych zawodów obcują z naturą na co dzień. Nasza kolekcja to pełen asortyment odzieży począwszy od bielizny termoaktywnej, t-shirtów poprzez bluzy i swetry po kurtki i spodnie zarówno terenowe jaki i wyjściowe. Miliony klientów na całym świecie od ponad 20 lat wybierając naszą markę potwierdza, że obrana przez nas droga jest słuszna. W naszych modelach szczególny nacisk kładziemy na najwyższą jakość tkanin i dodatków oraz precyzyjne wykonanie.

GRAFF to synonim niepowtarzalnego wzornictwa. Już na etapie projektowania odzieży zbieramy informacje, jakie rozwiązania są oczekiwane przez naszych klientów. Dzięki stałym kontaktom z praktykami wiemy czego oczekujecie od naszej odzieży w terenie – nasze ubrania testowane są przez specjalistów z narodowych kadr wędkarskich. Uważnie słuchamy tego co przekazujecie nam na spotkaniach targowych i wprowadzamy nowe rozwiązania do naszych modeli. Cieszymy się że wybierając nasze produkty potwierdzacie, że GRAFF to bezkompromisowa jakość, precyzja wykonania oraz najwyższy komfort w użytkowaniu na co dzień i od święta. Najważniejsze dla nas jest Państwa zadowolenie a wasza pasja jest naszym motorem działania.

Odzież Łowiecka i do Lasu

Nasza historia to również myślistwo, łowiectwo oraz ubrania do lasu. Przez lata projektowaliśmy i tworzyliśmy odzież dedykowaną dla myślistwa i łowiectwa. Tworzyliśmy profesjonalne komplety odzieży dedykowane myśliwym. Graff to gwarancja jakości oraz wytrzymałości. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu odzieży dla tej grupy odbiorców pozwoliło nam dogłębnie poznać dziedzinę myślistwa oraz dostosować produkt możliwie najwyższej jakości do odbiorcy. Produkt taki, który podczas leśnych wypraw gwarantował komfort cieplny, wygodę użytkowania, ergonomię oraz trwałość. W naszej ofercie znajdziecie wciąż komplety myśliwskie, kurtki myśliwskie, spodnie myśliwskie, odzieł łowiecką oraz koszule i kamizelki do lasu.

Wędkarska Przygoda z Pasją

Firma Graff powstała w 1994 roku dzięki naszemu hobby – wędkarstwu. Grono przyjaciół złożone z myśliwych oraz wędkarzy dopingowało nas z całych sił i wspierało realizację pomysłu. To właśnie za sprawą ludzi, którzy nas otaczali, przekonaliśmy się, że Polacy chcą pięknie celebrować swoje hobby – ubiorem podkreślać jego wagę w życiu. Od razu mieliśmy ambitne cele: chcieliśmy zmieniać otaczającą nas rzeczywistość i dostarczać rodakom odzież na najwyższym światowym poziomie. Od początku działalności położyliśmy nacisk na jakość, dlatego podjęliśmy starania o dostawy najlepszych dostępnych tkanin oraz zatrudnienie wysokiej klasy specjalistów. Wszystkie projekty powstawały w naszych pracowniach i były realizowane przez osoby z naszej firmy. Najwyższa jakość produktów oraz stosowane nowatorskie rozwiązania pozwoliły nam w krótkim czasie stać się liderem na polskim rynku. Stale poszerzaliśmy nasz asortyment, szukaliśmy nowych pomysłów i wprowadzaliśmy je w życie.

Z perspektywy czasu możemy śmiało powiedzieć, że w dużym stopniu wpłynęliśmy na to, jak teraz wyglądają polski myśliwy i wędkarz. Po sukcesie w Polsce postawiliśmy sobie nowe zadania: rozwój sprzedaży na rynkach starej UE oraz w krajach bloku wschodniego. Dziś z powodzeniem konkurujemy z największymi markami w Polsce i za granicą. Wprowadzamy nowe produkty adresowane do coraz szerszego grona odbiorców – miłośników outdooru. Dostarczamy odzież uczestnikom wypraw wysokogórskich i survivalowych, żeglarzom, motocyklistom oraz sportowcom. Cieszymy się, że możemy myśleć i działać globalnie, a dzięki temu oferować naszym klientom na całym świecie doskonałe wyroby.

Profesjonalna grupa wędkarska Graff Team

Uformowaliśmy profesjonalną grupę wędkarską Graff Team i pod hashtagiem #graffteam publikujemy ich przygody na całym świecie na platformach społecznościowych. W naszej grupie wędkarskiej są wędkarze z całego świata, zrzeszamy w naszym teamie zawodników z Polski, Niemiec, Szwecji, Norwegii, Stanów Zjednoczonych, Irlandii, Rosji, Ukrainy czy Czech. Nasza grupa wędkarska łowi na całym świecie. Nasi ambasadorzy z dumą reprezentują nasze barwy w zawodach wędkarskich, a my jesteśmy dumni z nich oraz naszej odzieży, która daje im przewagę konkurencyjną. Nie ważne, czy łowią na krańcach Rosji, w dalekiej i mroźnej Szwecji, Laponii, na polskich wodach, na niemieckich Rzekach czy w tak zróżnicowanym kraju, jakim są Stany Zjednoczone. Wszędzie jesteśmy w stanie zapewnić im makymalną ochronę oraz komfortowe warunki. Za sprawą naszego wsparcia są konkurencyjni na łowiskach rozsianych po całym świecie. Ich wędkarskie przygody świadczą o tym, iż nasza odzież wędkarska jest przygotowana na każde warunki pogodowe oraz każdy kontynent.

Naszą aktywność możecie śledzić pod poniższymi adresami na Facebooku oraz Instagramie:

Od teraz posiadaczom karty Fishing VIP firma GRAFF oferuje

15 % stałego rabatu na swój asortyment

Zapraszamy wszystkich do odwiedzania sklepu i zrobienia zakupów w niezwykle korzystnej cenie.

Link do sklepu online to graff-team.com/pl/

W JAKI SPOSÓB SKORZYSTAĆ Z RABATU?

Zakup kartę Fishing VIP

Zarejestruj się na stronie sklepu

Skontaktuj się ze sklepem i prześlij zdjęcie karty

Rabat zostanie przypisany do Twojego konta na okres ważności karty

Zrób zakupy i ciesz się z korzystnych cen !

Serdecznie polecamy odzież marki GRAFF i życzymy udanych zakupów !

error: Strona jest zabezpieczona