Zamieszczamy w tym miejscu łowiska, które są gorąco polecane przez wędkarzy wraz z krótką opinią dlaczego jest to najlepsze łowisko.

Jeżeli uważasz, że Twoje ulubione łowisko powinno się znaleźć w tym zestawieniu, to zagłosuj na nie na dole strony.

🔥🔥 TOP ŁOWISKA 🔥🔥

1
PSINKO
„Przez lata łowiłem na różnych wodach i dalej to robie ale Psinko skradła moje serce. Piekna woda na kaszubach w malowniczym Położeniu. Zarybiane regularnie i obfitującę w piękne okazy do tego super dojazd. Jestem pod wielkim wrażeniem tego Łowiska i właściciela Przemka ktory dba nie tylko o rybostan i wodę ale tez wędkarzy. Pozdrawiam go serdecznie i zapraszam wszystkich aby sprawdzili jakie fajne to miejsce”

„Bardzo ciekawe łowisko o bardzo zróżnicowanej rybie ładne karpie jesiotry liny szczupak węgorz i wiele innych ciekawych ryb jest na bieżąco od 3 lat zarybiane już pływają dość duże okazy no i oczywiście ciekawe brzegi”

„Psinko nr. 1. Piękna i czysta woda, sporo ryb różnego gatunku, dostępna cała linia brzegowa, świetny gospodarz, dobrze zarybianie, 100 procent NO KIL. Mogę polecić z czystym sumieniem to łowisko każdemu wędkarzowi”
2
KŁODZIONKO
„Mega klimatyczne miejsce, super właściciele i piękne ryby 😃”

„Magiczne miejsce, piękne okazy, super gościnni właściciele”


„Największa różnorodność ryb, dużo miejsc na stanowiskach
3
MAŚLANKA PSARY
„rewelacyjne łowisko dla każdego”

„ryby zwykle współpracują, choć nie zawsze i czasami trzeba się trochę wysilić”

„dla mnie najlepsze łowisko w okolicy”
4
ZEZUJ
„Ogromne karpie i amury, które niesamowicie walczą.”

„Teren jest zadbany, cena za łowienie bardzo rozsądna, ryby super!”

„Łowisko, noclegi, nawet bar w sezonie. Ryby są duże i silne. Polecam 🙂 „
5
BOŻANKA
„Drugiego takiego nie ma! standard na wysokim poziomie, zadbane, z dbałością o różnorodność gatunków. Poprostu sztos!”

„Prywatny zbiornik, ale nie typowa komercja a dziki naturalny zbiornik. Ryby trzeba znaleźć , nie wpadają same do podbieraka


za świetny klimat, dużą ilość ryb, czystość, porządek i dalszy ciągły rozwój. Prąd, woda na każdym stanowisku. Rezerwować, przyjeżdżać tylko nie siadać mi na 6″
6
GNIEWINO
„Łowisko piękne dużo okazów jest ładnie i czysto na łowisku”

„Cisza spokój pięknie zagospodarowany teren czysto wszędzie można dojechać samochodem rostawic namiot i spędzać dzien a nawet noc przy grilu polecam”
7
STAWY DYLEWSKIE
„Są to 3 małe stawy położone obok siebie w miejscowości Dylewo koło Rypina, woj. kujawsko-pomorskie. Gospodarz łowiska, bardzo sympatyczna osoba. Ryby są i to duże, opłaty śmieszne pieniądze w porównaniu z innymi, można też wynająć domek, który jest na wodzie”
8
DZIĘCZYNA
„Super miejsce na odpoczynek z wędką. Polecam wszystkim.”
9
JEZIORO LEŚNE
Doskonale miejsce do ladowania baterii… w środku puszczy, z dala od zgiełku miasta. Wedkarsko bardzo mocne miejsce, duza roznorodnosc ryb od pieknych ploci i okoni po karpie, amury, szczupaki, sandacze… no i jazie, kto mial takiego na lekkim zestawie, wie o czym mowie:) polecam.”
10
KRĄŻNO
„Magiczne miejsce, nawet gdy ryba stoi fajnie się tam siedzi. Dużo miejsca na każdym stanowisku, a widok spławiających się karpi 20+ dopełnia wszystkiego. Raz pojedziesz, zawsze będziesz wracał.”

Zagłosuj na swoje ulubione łowisko

Klikając przycisk głosuj wyrażasz zgodę na przetworzenie twojego adresu IP oraz korzystanie z plików cookies w celu weryfikacji liczby oddanych głosów.

error: Strona jest zabezpieczona
X