Menu Zamknij

Biwak i wędka oferuje wędkarskie wyprawy połączone z survivalem i bushcraftem po Polsce jak i zagranicą m.in. do Finlandii.

Nie są to typowe wyjazdy oferowane przez przewodników-nie znajdziecie tutaj pięknie wyposażonych domków z pełną infrastrukturą, czajnikiem i mikrofalą. Tutaj śpicie w środku lasu nad malowniczą wodą, szkolicie się w jaki sposób m.in. zrobić legowisko i schronienie, przefiltrować wodę, rozpalić ognisko i pozyskać zwierzynę 😛 No dobra, z tą zwierzyną przesadziliśmy 😉

A tak mówi sam o sobie i wyjazdach, które możecie z nim przeżyć:

“Obozy wędkarskie i szkolenia z obozowania, jakiś czas temu postanowiłem, że spróbuje z tego wyżywić siebie i swoją rodzinę.

Na szczęście żona jest przytomna i ogarnięta ( kocham i dziękuje) i nie rzuciła swojej pracy, dzięki czemu moja rodzina wciąż egzystuje, a ja mogę sprzedawać się w necie 😉

Obozy wędkarskie to nie kolonie dla dzieci czy wyjazd w stylu domek-łódka-picie-spanie.

To miejsca gdzie unikamy kontaktu z innymi ludźmi i obozujemy poza szlakiem. Cechą wspólną jest wędkarstwo, są to wypady typowo wędkarskie z domieszką bushcraftu. Podczas dłuższych wypraw do Finlandii prowadzę na nich szkolenie z obozowania, podczas krótszych dwu-trzydniowych są w nich zawarte pewne elementy szkolenia.

Z rybami jak to z rybami, wiadomo różnie bywa raz się je łowi, raz nie-tego zagwarantować na 100 pro nie mogę, no chyba, że w Finlandii 😉

Jednym słowem oferuje, spędzenie czasu w inny sposób, w taki gdzie bardziej można poczuć przyrodę i zasmakować mikro przygodę a być może i zaszczepić w sobie chęć do ciągłego przebywanie na łonie natury, wędkarstwa lub bushcraftu ( nie lubię tego słowa tak przy okazji)

Co do szkoleń z obozowania. Nie jest to survival gdzie, staramy się przeżyć na korzonkach i wpadamy po cyce do lodowatej wody. Raczej staram się je prowadzić w przystępnej dla każdego formie, bez wytwarzania sztucznej presji. Skupiamy się na tym, żeby mieć dobrą bazę i opanować podstawy potrzebne do bezpiecznego przebywania w terenie.

Oczywiście takie elementy jak Ogień-Woda-Schronienie są wspólne dla survivalu i buschraftu i dużej mierze pokrywają się z sobą, ale staram się pokazywać też rzeczy, które sprawiają, że czas spędzony na łonie natury będzie dużo łatwiejszy i efektywniejszy dla Nas samych.

Szkolenia odbywają się w każdych warunkach, więc jeśli pada to dobrze, jeśli jest mróz to też dobrze.

No i to chyba tyle jeśli chodzi o auto reklamę”

NIE BRZMI TO ŚWIETNIE????

Biwak i Wędka dołączyło do Programu Fishing VIP i posiadaczom karty oferuje

aż 15 % rabatu na wyprawy !

Szczegóły wypraw znajdziecie na jego Facebooku

KONTAKT +48 792 592 980

error: Strona jest zabezpieczona