Menu Zamknij

Virsbo Fishing oferuje wędkarskie wyprawy na piękne, malownicze akweny w Szwecji.

VIRSBO FISHING ADVENTURE – POLSKA BAZA WĘDKARSKA W SZWECJI
STRANDVÄGEN 17 VIRSBO BRUK, VÄSTMANLANDS LÄN

Virsbo Fishing Adventure dołączył do Programu Fishing VIP i posiadaczom karty oferuje

aż 10 % rabatu !

Szczegóły tej niesamowitej przygody znajdziecie pod linkiem Virsbo Fishing Adventure !

WĘDKARSKA PRZYGODA W SZWECJII

Wędkarstwo jest Twoją pasją? Szukasz wyjątkowego miejsca na wyprawę, innego niż te znane w Polsce? Chcesz spróbować swoich sił w zupełnie nowym miejscu? Zapraszamy Cię do Virsbo Fishing Adventure nowo powstałej polskiej bazy wędkarskiej usytuowanej w środkowej Szwecji. Tu znajdziesz wszystko czego szukasz i oczekujesz od idealnego miejsca do połowu ryb.

Nasza baza znajduje się w rejonie Västmanlands, 150 km od lotniska Skavsta oraz 200 km od portu w Nynäshamn (który obsługuje połączenia z Gdańska).

PIĘKNE JEZIORA, SPEKTAKULARNE WIDOKI

Nasza baza usytuowana jest pomiędzy dwoma jeziorami Virsbosjön (4,04 km2) oraz Åmänningen (25 km2). Jeziora posiadają urozmaiconą linię brzegową oraz różnorodną strukturę dna (górki, zagłębienia, rowy). Na jeziorach znajdują się także liczne wysepki. Obydwa akweny łączą się z wieloma innymi jeziorami w tym z Mälaren (trzecim pod względem wielkości jeziorem w Szwecji o pow. 1140 km2). Nieopodal znajdują się także mniejsze jeziora oraz rzeki m.in. Kolbäcksån. Pisząc o lokalizacji nie sposób nie wspomnieć o bajecznym krajobrazie. Niewątpliwe jeziora są urokliwe same w sobie, a to w połączeniu z wyjątkowymi widokami na pasma górskie sprawią, że zapomnisz o cywilizacji i zrelaksujesz się jak nigdy.

Dużym plusem bazy Virsbo Fishing Adventure jest jej położenie bezpośrednio przy brzegu jeziora.

TAAAKIE RYBY

Duże akweny, czysta woda i dbałość o środowisko owocują tym,że w szwedzkich jeziorach aż roi się od okazyjnych szczupaków, okoni, boleni, miętusów czy sandaczy. Pobliska rzeka Kolbäcksån znana jest jako dobre miejsce do połowu pstrągów tęczowych i wielu innych gatunków.W bazie posiadamy nowe duże aluminiowe łodzie z silnikami Suzuki HK, które idealnie sprawdzają się na tych wodach.

WĘDKARSKA PRZYGODA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Nasza baza czynna jest cały rok.Jeżeli wędkarstwo to Twoja pasja i chcesz sprawdzić się w nowym miejscu, zapraszamy Cię do Virsbo Fishing Adventure. Niezapomniane wrażenie gwarantowane! Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem do naszej bazy? Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Chcesz o coś zapytać? Jesteśmy do Twojej dyspozycji, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

ZADZWOŃ +48 505 158 138
E-MAIL: INFO@VIRSBOFISHING.PL

error: Strona jest zabezpieczona