Menu Zamknij

Sportpros.pl oferuje posiadaczom karty Fishing VIP

aż 15 % stałego rabatu !

Co warto wiedzieć?

Każdy, kto uprawia aktywność na świeżym powietrzu wie, jak ważna jest solidna i nieprzemakalna odzież. Zachęcam do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego marki PROS SPORTS WATERPROOF WEAR. Nasza kolekcja, to połączenie wysokiej jakości materiałów z najnowszymi technologiami bezszwowego łączenia elementów. Nowoczesny design, lekka konstrukcja i nowatorskie rozwiązania zapewniają komfort użytkowania i skuteczną ochronę przy każdej pogodzie – zarówno podczas treningu, jak i rekreacji na co dzień.

Taką właśnie odzież polecam, bo wiem, że

Pogoda nie ma znaczenia.

Ważny jest ruch i dobra zabawa.

Znajdziecie tutaj nie tylko sekcję odzieży wodoodpornej BEZSZWOWEJ wędkarskiej, ale również trekingowej czy turystycznej. Zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i najmłodszych.

Spółka AJ Group właścicel marki istnieje od ponad 20 lat. Jest nowoczesną firmą w 100% z polskim kapitałem i należy do ścisłej czołówki globalnych liderów w wytwarzaniu profesjonalnej odzieży wodoochronnej. Nasze produkty są przeznaczone dla rozmaitych gałęzi przemysłu, rolnictwa, usług, służb oraz szeroko pojmowanej branży hobbystycznej. Zostały docenione w wielu krajach świata, w tym na tak wymagającym rynku, jak Japonia.

W JAKI SPOSÓB SKORZYSTAĆ Z RABATU?

Zakup kartę Fishing VIP

Zarejestruj się na stronie sklepu

Skontaktuj się ze sklepem i prześlij zdjęcie karty

Rabat zostanie przypisany do Twojego konta na okres ważności karty

Zrób zakupy i ciesz się z korzystnych cen !

Serdecznie polecamy sklep sportpros.pl i życzymy udanych zakupów !

error: Strona jest zabezpieczona