Menu Zamknij

Co warto wiedzieć?

Marka AQUA STAR istnieje na rynku polskim od 2015 roku

Firma dysponuje halami produkcyjnymi i magazynowymi o pow. 500 m2 , co zapewnia płynność i jakość produkcji na najwyższym poziomie.

Najsilniejszą ich stroną jest produkcja w charakterze manufaktury. Pozwala to dostosować jakość produktów oraz składników mieszanek na każdym etapie.

Aqua Star kładzie bardzo duży nacisk zarówno na produkty z jakich budują mieszanki jak i receptury aby zachować stałą powtarzalność produkcyjną co przekształca się w skuteczność zanęt. Stosowane Aromaty produkcyjne renomowanych marek zapewniają intensywny i bardzo długotrwały aromat, a zastosowanie trwałych i szczelnych opakowań pozwala  przez bardzo długi czas utrzymywać świeżość i zapach produktów. Receptury marki AQUA STAR to wieloletnia wymiana doświadczeń miedzy wędkarzami i producentami tak aby konstruować produkty najwyższej jakości.

Cały asortyment nieustannie jest testowany przez zaprzyjaźnione Team’y wędkarskie na zróżnicowanych akwenach pod kątem pracy oraz skuteczności wabienia ryb.

Firma bardzo ceni sobie wszelkie uwagi i opinie odnośnie swoich produktów, bo są one robione dla wędkarzy z pasją, przez wędkarzy z pasją 🙂

Posiadaczom karty Fishing VIP firma Aqua Star oferuje stały rabat w wysokości

15 % na cały swój asortyment

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą i wyposażenia się w ich produkty w bardzo korzystnej cenie.

Link do sklepu online to aquastar.com.pl

W JAKI SPOSÓB SKORZYSTAĆ Z RABATU?

Zakup kartę Fishing VIP

Zarejestruj się na stronie sklepu

Skontaktuj się ze sklepem i prześlij zdjęcie karty

Rabat zostanie przypisany do Twojego konta na okres ważności karty

Zrób zakupy i ciesz się z korzystnych cen !

Serdecznie polecamy producenta Aqua Star i życzymy udanych zakupów !

error: Strona jest zabezpieczona