Menu Zamknij

Targi wędkarskie Rybomania 2024

Największe targi wędkarskie w Polsce czyli Rybomania 2024 na dobre powróciły z wielkim hukiem po kilkuletniej przerwie, związanej m.in. z pandemią !

Po trzech latach posuchy wędkarskiej … nagle BUM 🧨 – już ubiegły rok pokazał, jak jesteśmy rządni takich spotkań! W jednym miejscu i czasie, spotkało się 207 wystawców 🤯 i prawie 22,5 tysiąca pasjonatów wędkarstwa 🤯. W 2023 roku hala wystawiennicza pękała w szwach, a widok takich mas mówił tylko i wyłącznie jedno: ___C H C E M Y __ W I Ę C E J !___

Chcecie więcej? To dostaniecie więcej ‼ Edycja 2024 będzie jeszcze większa i jeszcze grubsza – przygotowane zostaną aż dwie hale wystawiennicze oraz dodatkowa pokazowa 😃 . Czasu jeszcze trochę zostało, więc może trzeba będzie podbić nawet jeszcze większy teren ❓❔❓

W tym roku za rozmowy z przyszłymi i obecnymi wystawcami odpowiada m.in. Paweł Fishmaniak, ale oczywiście nie jest to robota dla jednej osoby przy tak wielkim przedsięwzięciu, zatem trzymamy kciuki za całą ekipę, aby było to niekwestionowane wędkarskie święto!

Z tego co już wiadomo na ten moment, wystawcy mają pojawić się z każdej dziedziny wędkarstwa tj. karpiowej, feederowej, spinningowej. Nie zabraknie również rękodzielników. Wystawcami nie będą jedynie nasi krajanie, na targach już zapowiedziały się firmy z Niemiec, Francji, Belgii, Czech czy Szwecji 🌍!

Warto tutaj zauważyć, że powróciły na targi duże i znane marki wędkarskie jak chociażby Mikado, Pure Fishing, Nash, Fox czy Garbolino. Sprawdzicie oczywiście też produkty i nowości stałych bywalców takich jak Moonfin, MatchPro, Stepanow Fishing, Stalomax, Feederbait, Aller Aqua, Aquastar i…i…i… Wystawców jest już na tyle dużo, że nie sposób ich wszystkich wymienić w jednym artykule, także nie pozostaje nic innego jak tylko przyjechać i przekonać się, co tu się będzie działo!

Niekwestionowanym atutem targów jest olbrzymie akwarium. Jest to miejsce, przy którym za każdym razem gromadzi się pełno ludzi. Mamy tutaj możliwość nie tylko podziwiania pięknych okazów ryb 🐟 , ale przede wszystkim sprawdzenia i przetestowania sprzętu i akcesoriów takich jak wędki, przynęty i ich magicznego oddziaływania na ryby. Za dostarczenie i bezpieczny powrót ryb do wody w ubiegłym roku odpowiadał Dawid Patlewicz i jego Farma Rybna CarpShop. W tym roku ryby również będą pod dobrą opieką zarówno przed, w trakcie, jak i po imprezie!

Co jest najfajniejsze jeśli mówimy o Rybomanii ? To, że nie jest istotne czy jesteś z tzw. branży czy też lubisz w słoneczne dni okazjonalnie połowić sobie rybki w pobliskim zbiorniku. To miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Gdzie ma możliwość przybić piątkę 🖐 z innymi wędkarskimi świrami, wymienić się spostrzeżeniami czy po prostu “zmacać” i “poniuchać” wędkarskie towary. Dużo towaru 😛 , którego zapewne nie znajdziesz w takiej ilości w żadnym, nawet najlepszym sklepie wędkarskim 😉

Rybomania to też prelekcje fachowców z branży, ale i wspólne pogaduchy np. w strefie gastro 🍟 , która jak co roku również będzie dostępna dla zwiedzających i wystawców.

W tym roku, również MY, chcielibyśmy zaprosić WAS wszystkich do Poznania w dniach 1-3 marca 2024 na Targi Wędkarskie Rybomania 2024. Będziemy tam cały weekend, abyśmy mogli wspólnie pogadać na najważniejszy temat, czyli nasze wspólne hobby- wędkarstwo. Będzie pewnie mnóstwo przybitych piątek i jeszcze więcej ludzi, z którymi warto się spotkać i “celebrować” nasze małe, wędkarskie święto 🥳!

Bilety i informacje na temat ceny, warunków itd. możecie sprawdzić klikając tutaj

Oby było nas jeszcze więcej w tym roku! Bo wędkarstwo powinno łączyć, a to najlepsze miejsce, aby spotkać takich samych wędkarskich wariatów jak my sami 😀 i wzajemnie zarażać się jeszcze bardziej tą nieuleczalną chorobą 😅

Podobne wpisy

Powiadomienie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
error: Strona jest zabezpieczona
0
Skomentuj łowiskox