Menu Zamknij

Wędkarska Karta Rabatowa FISHING VIP

Skoro wszedłeś na ten artykuł, to znaczy, że interesuje Cię rabatowa karta wędkarska FISHING VIP 🪪. A my chcielibyśmy ci przedstawić ILE korzyści możesz zyskać z jej posiadania :D. Bez lukru i bez ściemy!

Zanim jednak przejdę do konkretów, powiem Wam, od czego to wszystko się zaczęło…
A zaczęło się od wydawania pieniędzy na nasze wspólne hobby.
Oboje spędzamy czas nad wodą łowiąc, więc złociszy idzie więcej niż w przeciętnej rodzinie z jednym okazjonalnym wędkarzem 😉

I właśnie stąd wziął się pomysł, aby powstała rabatowa karta wędkarska FISHING VIP, która ma obniżać nie tylko Twoje, ale i nasze wydatki związane z 🎣. Proste, prawda?

No ok, niby już coś wiesz, ale nadal brak Ci konkretów. I w twojej głowie pewnie pojawiają się takie pytania:

Gdzie mogę skorzystać z tych całych rabatów ❓❔❓

To też proste! Chcemy aby nasza karta dotykała KAŻDEJ sfery wędkarskiego życia, bo dla wielu z WAS (i dla NAS też), wędkarstwo to cos więcej niż hobby, to styl życia. Dlatego naszymi partnerami są:

Sklepy wędkarskie takie jak: Moonfin.pl, Feederlink.pl, Haczykowo.pl, Insel.pl, Matchsklep.pl, Sklep-karpiowy.pl, Superwedkarz.pl, Sklep Wędkarski “Canibal

Sklepy, które zaspokajają specjalistyczne potrzeby wędkarskie takie jak odzież, wodery, spodniobuty, przynęty, a nawet serwis kołowrotków. Tutaj skorzystasz z Aquastar.com.pl, Fishingmadness.pl, Graff-team.com, Sportpros.pl, Waderspros.com, Wind Rose, Mistyshell, Worm Pinion Reel Serwis .

Łowiska komercyjne – w każdym województwie znajdziesz łowiska, które z nami współpracują i udzielą ci rabatu na wędkowanie i nie tylko.

Noclegi (zarówno te na łowiskach komercyjnych, jak i nad wodami ogólnodostępnymi)

W tych dwóch powyższych kategoriach troszkę wyboru jest, zatem zapraszam na dół do przejrzenia spisu 😀

Wyprawy wędkarskie zagraniczne i krajowe m.in. do Norwegii z Senja Camp i Sport Fishing in Norway, Szwecji (na północ z Virsbo i na południe z Fiskecamp Rusksele), Finlandii z Biwak i Wędka, Włoch z Łowisko Grąblin, Hiszpanii z Polską Bazą Wędkarstwa Morskiego czy po naszej malowniczej Polsce, ale nie tylko tutaj z m.in. Biwak i Wędka.

Dowiedz się na jakie stałe zniżki możesz liczyć u każdego z partnerów.

ŁOWISKA

Ok, wiesz już trochę więcej. Zatem pewnie pojawia się teraz pytanie ILEEEE tego rabatu?

Hmm, to zależy od partnera. Jedni dają 10, inni nawet 30 %. Kolejni wolą operować pieniądzem i dają rabaty kwotowe. Istotne jest to, że nie jest to jednorazowa zniżka! Ona obowiązuje u każdego z naszych parterów, przy każdorazowym zakupie, tak długo jak ważna jest karta FISHING VIP. Nawet jeśli pojawisz się 100 razy na jednej wybranej wodzie, możesz za każdym razem skorzystać ze zniżki! Na ten moment partnerów jest około 150, a ciągle pracuję nad tym, aby było ich więcej i więcej. Na szczęście mi to wychodzi 🤣 i dołączają nowi ! Po zakończeniu tego tekstu, muszę wprowadzić kolejnego XD

Po takim stwierdzeniu pewnie zastanawiasz się ile czasu jest ważna ta cała karta❓❔❓

A więc, to nie karta PZW 😛 i okres jej obowiązywania to pełen rok od momentu zakupu 🗓 , inaczej 12 pełnych miesięcy, 365 dni od momentu jej wyrobienia.

A wiecie co jest fajne? FISHING VIP to też WASZA I NASZA wizytówka wędkarska 😀 bo możecie się na niej pochwalić swoim złowionym okazem (to nie jest moje PB, żeby była jasność 😉 ).

Teraz pozostaje pewnie kwestia tego, ile ta przyjemność, czyli rabatowa karta wędkarska FISHING VIP kosztuje ❓❔❓

Za spersonalizowaną kartę zapłacisz 99 PLN za całe 12 miesięcy. Czy to dużo❓ No nie. Tyle wydaję często jadąc jedynie po ziemie, gliny i zanętę przed zawodami dla Pawła. I myślę, że nie tylko ja zostawiam tyle jednorazowo robiąc zakupy wędkarskie.

Ok, możesz stwierdzić, że dla 1 zakupów to się nie opłaca. Oczywiście, że nie! Jednak ukłony dla tych, którzy jedynie raz w roku odwiedzają sklep wędkarski 😀 . Wielu mówi, że wędkarstwo to „choroba”, której nie da się wyleczyć. Potwierdzamy, nie da się tego wyleczyć, ale można złagodzić objawy i tu karta Fishing VIP wkracza niczym refundacja z NFZ.

Planujesz urlop z wędką, czy kilkudniowy wypad na ryby z domkiem? Tutaj kwoty są zdecydowanie większe i trzeba jeszcze głębiej sięgnąć do kieszeni. Z kartą Fishing VIP na to również dostaniesz rabat. Wybierz jednego z naszych partnerów, a zobaczysz ile $$$ zostanie w Twojej kieszeni.

Wielu wędkarzy mawia, że „karta musi się zwrócić”. Karta Fishing VIP została właśnie po to stworzona – żeby się zwrócić – i to nie w mięsie, a w realnych kwotach. Wyrobienie karty zwraca się już nawet po jednym zakupie, czy weekendzie nad wodą … i oszczędzasz za każdym kolejnym razem w wędkarskim, na łowisku, na weekendowym domku, przez całe 12 miesięcy. Proste, prawda?

Masz jeszcze jakieś pytania odnośnie karty wędkarskiej rabatowej Fishing VIP? Wrzuć komentarz, zadzwoń, napisz, a odpowiem 🙂

Chcesz być naszym partnerem w wędkarskim świecie Fishing VIP? Dołącz. Naszą siłą jest to, że wędkarstwo to jest coś co kochamy, w czym się spełniamy i tym żyjemy 😀

WYRUSZMY WSPÓLNIE NA PODBÓJ WĘDKARSKIEGO ŚWIATA Z FISHING VIP 👊💪

Lista łowisk komercyjnych, które są partnerami programu:

Noclegi:

Podobne wpisy

Powiadomienie
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
trackback
Łowisko Stawy Gardzienice "Chyba Ryba" - łowiska lubelskie
7 miesięcy temu

[…] z kartą FISHING VIP połowisz tutaj tutaj […]

trackback
Łowisko Jezioro Borowskie Szamocin -
5 miesięcy temu

[…] z kartą FISHING VIP połowisz na tej wodzie 10 złotych […]

trackback
Chata na Skraju Puszczy wraz z dwoma łowiskami -
5 miesięcy temu

[…] z kartą FISHING VIP połowisz i wypoczniesz w tej pięknej scenerii i cudnej Chacie 10 % […]

trackback
Łowisko Pieczarki -
5 miesięcy temu

[…] dzięki karcie FISHING VIP połowisz tutaj z 10 % rabatem i wynajmiesz noclegi z 5 % […]

trackback
Łowisko Ostrów -
4 miesięcy temu

[…] na ty łowisku z Kartą FISHING VIP połowisz 5 PLN taniej w dzień i 10 PLN taniej za […]

trackback
Łowisko Karpisko - baza łowisk komercyjnych
1 miesiąc temu

[…] z kartą FISHING VIP połowisz na tej wodzie 10 % […]

error: Strona jest zabezpieczona
6
0
Skomentuj łowiskox